Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://www.erlink.cz/klik/VWJRcgVh

Chuck Norris

Chuck Norris - herec akčních snímků, bojovník ve válce v Korei, uznávaný mistr bojových umění a velice oblíbená známá osobnost.

Vlastním jménem Carlos Ray Norris. V krvi mu proudí indiánská krev po dávných předcích. Pochází ze tří sourozenců. Chuck pomáhal své matce vychovávat mladší sourozence. Jeden z jeho mladších bratrů je Aaron Norris, který mu později pomáhal při tvorbě filmů.

V 18 letech se Chuck oženil s Diane Holechek. Spolu měli dva syny. Poté době odešel do války v Koreji. Tam okoukal částečně Tang Soo Do- korejský bojový styl.

Po návratu zpět se věnoval bojovým uměním a otevřel řadu škol karate napříč Amerikou. Po mnoha letech výuky vyhrál „The Triple Crown Award“ a směroval své kroky ke kariéře ve filmovém průmyslu. Stal se i šestinásobným mistrem USA v karate a první muž ze západu, který získal osmý stupeň černého pásu v Korejském umění- Tae Kwon Do. Hrál ve více než 50 filmech a televizních seriálech.

Aktivně se rovněž zapojil do charitativní činnosti-v roce 1992 založil program Kick Drugs Out Of America, ve kterém se 5.000 tisíc ohrožených mladých Texasanů učilo pozitivní disciplíně a filozofii bojových umění. Norris také sloužil jako mluvčí takových dobročinných organizací jako United Way A Veterans Administration

12. prosince 2000 v Beverly Hills obdržel Chuck cenu Veterán roku v udílení cen Amerických válečných vysloužilců

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

kure

(lukas, 12. 4. 2010 18:52)

chuck norris me naucil mnoho chvatu ucil sem se je podle obrazku a ted sem mistr v kickboxu

Re: kure

(krystof eckhardt, 7. 9. 2011 9:34)

sešdementgaylordmamrdzmrdkundimrd

Re: kure

(David, 28. 9. 2010 17:01)

mětaky naučil karate a ted cvičím malé děti

debil

(krystof eckhardt, 7. 9. 2011 9:33)

dobrýdensemuplnejdebildihgcyerlgsvjdoxivu

Moj oblúbený herec CHUCK NORIS !

(Myscho, 28. 1. 2008 19:06)

Moj velmi oblúbený herec je pravdaže Chuck Noris.Velmi sa my lúbi!Fascinuje ma na nom hlavne jeho dobrá povaha,jeho správny štýl a bojové umenie,ktoré ovláda velmi dobre!!!Je vážny,zábavný a v očiach mu vidiet spravodlivost nielen vo filmoch ale aj v reálnom svete.Videl som jeho všetky časti akčného seriálu Walker-Texaský ranger\naozaj úplne všetky časti\a fakt sa mi to lúbilo!Videl som aj jeho filmy.Je to moj vzor a trochu je taký ako ja.Moj največší sen je sa s ním osobne stretnút!A bol by so veeeelmi rád keby ma aj niečo naučil !